Jadual (Peringkat Kumpulan)

Liputan hari pertama di sini
Liputan hari kedua di sini

Hari Pertama, Rabu 13 Disember 2017

Masa Kategori Lokasi Butir-Butir
9:00 a.m. B-14 MSN-Padang D AMD Malaysia Panthers 1 : 1 Paris Saint-Germain
10:50 a.m. B-13 MSN-Padang D AMD Malaysia Panthers 1 : 2 Buriram United
12:40 p.m. B-14 MSN-Padang D Mito HollyHock 6 : 0 Foolad Sepahan
9:10 a.m. B-12 MSN-Padang E Sporting CP 4 : 0 FF South Australia
11:00 a.m. B-12 MSN-Padang E HNK Hadjuk Split 0 : 1 Aspire Academy
2:30 p.m. B-12 MSN-Padang E AMD Malaysia Panthers 2 : 2 Kashima Antlers
9:00 a.m. B-14 Kompleks Sukan Panasonic Arsenal FC 4 : 1 Gyeongnam FC
10:50 a.m. B-13 Kompleks Sukan Panasonic AZ Alkmaar 8 : 0 Gyeongnam FC
12:40 p.m. B-13 Kompleks Sukan Panasonic Paris Saint-Germain 1 : 1 Urawa Red Diamonds
9:00 a.m. B-12 Stadium Nasional Bukit Jalil AMD Malaysia Cougars 5 : 1 JJ Football Academy
10:50 a.m. B-14 Stadium Nasional Bukit Jalil AMD Malaysia Cougars 4 : 1 Aspire Academy
12:40 p.m B-13 Stadium Nasional Bukit Jalil AMD Malaysia Cougars 10 : 0 FF South Australia

Hari Kedua, Khamis 14 Disember 2017

Masa Kategori Lokasi Butir-Butir
9:00 a.m. B-14 MSN-Padang D AMD Malaysia Cougars 1 : 2 Arsenal FC
10:50 a.m. B-14 MSN-Padang D AMD Malaysia Panthers 0 : 2 Foolad Sepahan
12:40 p.m. B-13 MSN-Padang D Urawa Red Diamonds 0 : 0 Buriram United
9:10 a.m. B-12 MSN-Padang E AMD Malaysia Cougars 4 : 0 HNK Hajduk Split
11:00 a.m. B-12 MSN-Padang E AMD Malaysia Panthers 0 : 3 Sporting CP
12:50 p.m. B-12 MSN-Padang E Kashima Antlers vs 3 : 0 FF South Australia
2:30 p.m. B-12 MSN-Padang E JJ Football Academy 0 : 1 Aspire Academy
9:00 a.m. B-14 Kompleks Sukan Panasonic Paris Saint-Germain 2 : 0 Mito HollyHock
10:50 a.m. B-13 Kompleks Sukan Panasonic AZ Alkmaar 3 : 0 FF South Australia
12:40 p.m. B-14 Kompleks Sukan Panasonic Gyeongnam FC 1 : 2 Aspire Academy
9:00 a.m. B-13 Maybank Academy AMD Malaysia Cougars 12 : 1 Gyeongnam FC
10:50 a.m. B-13 Maybank Academy AMD Malaysia Panthers 1 : 3 Paris Saint-Germain

Hari Ketiga, Jumaat 15 Disember 2017

Masa Kategori Lokasi Butir-Butir
9:00 a.m. B-14 MSN-Padang D AMD Malaysia Panthers vs Mito HollyHock
10:50 a.m. B-14 MSN-Padang D AMD Malaysia Cougars vs Gyeongnam FC
3:00 p.m. B-13 MSN-Padang D AMD Malaysia Cougars vs AZ Alkmaar
9:10 a.m. B-12 MSN-Padang E AMD Malaysia Panthers vs FF South Australia
11:00 a.m. B-12 MSN-Padang E AMD Malaysia Cougars vs Aspire Academy
3:00 p.m. B-13 MSN-Padang E Paris Saint-Germain vs Buriram United
9:00 a.m. B-14 Kompleks Sukan Panasonic Paris Saint-Germain vs Foolad Sepahan
10:50 a.m. B-14 Kompleks Sukan Panasonic Arsenal FC vs Aspire Academy
3:00 p.m. B-13 Kompleks Sukan Panasonic Gyeongnam FC vs FF South Australia
9:10 a.m. B-12 Maybank Academy Sporting CP vs Kashima Antlers
11:00 a.m. B-12 Maybank Academy HNK Hajduk Split vs JJ Football Academy
3:00 p.m. B-13 Maybank Academy AMD Malaysia Panthers vs Urawa Red Diamonds

Hari Keempat, Sabtu 16 Disember 2017

Peringkat Kalah Mati di MSN Padang-D, MSN Padang-E, Kompleks Sukan Panasonic & Maybank Academy Bermula Jam 9:00 Pagi

Hari Terakhir, Ahad 17 Disember 2017

Peringkat Kedudukan Terakhir Cup & Plate di MSN Padang-D, MSN Padang-E, Kompleks Sukan Panasonic & Maybank Academy Bermula Jam 9:00 Pagi

Semua Perlawanan Akhir B-12, B-13 & B-14 akan diadakan di Stadium Nasional Bukit Jalil bermula Jam 1:45 petang

Nota: Jadual ini daripada NFDP dan adalah tepat dan benar pada waktu disiarkan.